Když vaše doporučování běží, jak má

Co kdybyste měli doporučování do vaší firmy opravdu pevně v rukou?  S Jobote – nástrojem pro správu doporučování to jde. V obraze jste vy i vaši zaměstnanci. A nemusíte se bát, odkud na vás vyskočí GDPR.

Working lady in office illustration
Hotové reporty
Ověření uchazeči
Odměnění zaměstnanci
Propagace firmy navenek

Jobote doporučují

IKEA
UniCredit Bank
O2 Czech Republic
Notino
Heineken
VZP

Jak mi Jobote pomůže

Doporučení máte pod palcem

Jobote je nástroj stvořený k tomu, aby doporučování ve vaší firmě opravdu dobře fungovalo. Navíc ošetří GDPR a nenechá žádnou odměnu nevyplacenou. Pro kolegy bude vaše doporučování transparentní a budete mít kontrolu nad celým procesem i jeho výsledky. A potřebné reporty si můžete vytáhnout a udělat si jasno, jak dobře u vás doporučování běží.

Všichni jsou v obraze

Ty nejlepší lidi vám doporučí vaši zaměstnanci. S Jobote bude každý hned vědět, jestli jeho tip vyšel, a kdy se může za své doporučení těšit na odměnu. Odpadnou věčné dotazy a nejistota kolem odměn i toho, zda někdo nastoupí, či ne. Stačí se přihlásit do Jobote a hned je jasno.

Každý má důvod se zapojit

Jobote vám pomůže zpropagovat doporučování v celé firmě. Připravili jsme pro vás obsahový balíček inspirací, jak vaše kolegy pro doporučování správně „nakoupit”. Všichni budou chápat, jak doporučování funguje a proč pro ně výhodné se zapojit. Můžou nové nabídky snadno sdílet a vědí, že se na jejich odměny nezapomene.